Papa

Podczas budowy lub remontu różnorodnych konstrukcji należy szczególną uwagę zwrócić na dobór właściwych połaci dachowych. W Hydrobud znajdą Państwo takie produkty jak papa na dach, dostępna w wielu wariantach. Nasz skład budowalny znajduje się w Kutnie – w przypadku zamówień dokonanych przez mieszkańców tego miasta i okolic, możemy Państwu zaproponować również dowóz i rozładunek zakupionych produktów.

Papa dachowa w Kutnie

Nasza oferta została dostosowana zarówno do osób prywatnych, jak i inwestorów. Znajdą u nas Państwo różnego typu połacie dachowe w wielu wariantach, dzięki czemu można je dopasować do własnych potrzeb i wymagań. Papa dachowa dostępna naszym centrum w Kutnie to niezwykle popularnym materiał budowlany, który ma grubość kilku milimetrów. Produkt ten zrobiony jest z dwóch warstw masy bitumicznej oraz osnowy umieszczonej pomiędzy nimi. Niekiedy można kłaść dwie warstwy tego typu pokrycia dachowego dla zwiększenia trwałości oraz szczelności.
W Hydrobud znajdą Państwo papy na dach od wielu producentów. Mamy również komponenty możliwe do mocowania mechanicznego, zgrzewanego do podłoża, a także samoprzylepnego. Oczywiście w przypadku wątpliwości lub pytań względem wyboru danego wariantu z przyjemnością pomożemy i podzielimy się cennymi wskazówkami.

Zalety wykorzystania papy na dach

Przede wszystkim są one niezwykle wytrzymałe, ich głównym zadaniem jest hydroizolacja. Z powodzeniem mogą być układane zarówno na dachach stromych, jak i płaskich. Znajdują swoje zastosowanie w budynkach jednorodzinnych i przemysłowych. Papa dachowa może być używana jako warstwa pierwsza (pokładowa) lub nawierzchniowa (wierzchniego krycia) w zależności od m.in. konstrukcji dachu, a także indywidualnych potrzeb.
Papy na dach występują w wielu rodzajach, które różnią się materiałem osnowy, mocowaniem oraz zastosowaniem. Niemniej jednak bez względu na model, każda z nich zapewni świetną trwałość, lekkość oraz odporność na wodę, dzięki czemu są idealnym materiałem hydroizolacyjnym na dach.

Papy dachowe z Hydrobud

W naszym centrum budowalnym znajdą Państwo szeroką gamę pap na dach oraz innych pokryć dachowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub potrzebują wskazówek, to z przyjemnością pomożemy. Nasi specjaliści z chęcią rozwieją wątpliwości oraz przedstawią skrojone na miarę Państwa potrzeb oferty. W przypadku chęci zakupu serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Top Img back to top