JESTEŚMY FIRMĄ RODZINNĄ,
Z TRADYCJĄ SIEGAJĄCĄ 1989 ROKU

Firma HYDROBUD powstała w 1989 roku jako firma budowlana, wykonująca usługi wodno-kanalizacyjne oraz drogowe w promieniu 50 km od Kutnia. Do chwili obecnej notujemy systematyczny i dynamiczny rozwój. W 1999 roku powstała firma HYDROBUD I zajmująca się głównie sprzedażą materiałów budowlanych w regionie kutnowskim. W 2013 roku powstała kolejna firma należąca do przysłowiowego rodzinnego holdingu czyli GOLD-TRADE sp. z o.o. Jest to sieć hurtowni budowlanych oferująca materiały budowlane na wielu rynkach, między innymi: Łódź, Warszawa, Częstochowa czy Kraków. W 2021 do rodziny dołączyły kolejne spółki córki: SklepyGT – platforma e-commerce, sprzedająca materiały budowlane za pośrednictwem kilku specjalistycznych sklepów internetowych (izolacjeGT, kostkaGT, muryGT, kominyGT, dachyGT, kominkiGT i ogrodzeniaGT) oraz DevelopmentGT – firma deweloperska oferująca mieszkania w Kutnie o podwyższonym standardzie. Wszystko to składa się w jedną całość, czyli firmę rodzinną, w 100% z polskim kapitałem. Od samego początku dbamy, aby relacje wewnątrz firmy, z naszymi dostawcami jak i odbiorcami były uczciwe, prawdziwe i korzystne ekonomiczne dla każdej ze stron. Wszystko to prowadzi do zachowania lojalności pracowników oraz owocnej współpracy z naszymi partnerami handlowymi. Jesteśmy perfekcjonistami w tym co robimy – to fundament naszego sukcesu.

DLACZEGO HYDROBUD? Jako zrzeszenie wszystkich w/w firm posiadamy dostęp do większości materiałów budowlanych dostępnych na rynku, oczywiście w najniższych cenach, które następnie możemy przełożyć na naszych Klientów.

Idźmy razem w myśl zasady:

„My kupujemy dużo i często, Ty kupujesz tanio i dobrze.”

Transport i logistyka

Dysponujemy bazą transportową i zatrudniamy specjalistów z dziedziny logistyki, a co za tym idzie jeszcze taniej możemy Ci dostarczyć materiały budowlane na Twój wymarzony dom i oczywiście na umówioną porę. Każdego miesiąca nasz dział logistyki dostarcza ok 500 aut materiałów budowlanych, zarówno na nasze składy jak i w dostawach bezpośrednich to Klienta. Robi wrażenie co?
Zapewniamy:

  • możliwość transportu towarów o tonażu do 24 ton i mniejszych
  • transport materiałów budowlanych na terenie całej Europy oraz rozładunek
  • przede wszystkim bezpieczeństwo i terminowość dostaw

A na deser nasi doradcy! Drogi Kliencie odwiedzając nasz skład budowlany w Kutnie z pewnością możesz liczyć na fachową pomoc zarówno w procesie doboru najlepszych materiałów, technologii, jak i nowatorskich rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych, wykonawców, a także deweloperów

Przemysław Charążka

Przedstawiciel Mobilny

Przemysław Cichoński

Przedstawiciel Mobilny, dachy

Monika Kaczmarek

Przedstawiciel Mobilny, Ocieplenia

Krystian Kuleta

Kompleksowa obsługa inwestycji, kostka brukowa

Aleksandra Mikołajczyk

Koordynator

Jarosław Tybińkowski

Instalacje grzewcze i sanitarne

Mieszko Wierzbicki

Kompleksowa obsługa inwestycji

Top Img back to top