Kleje i zaprawy

Tynki gipsowe i cementowe

Hydroizolacje

Gładzie i grunty

Posadzki i podkłady podłogowe

Impregnaty i środki czyszczące

Domieszki do betonu

Na przestrzeni lat ta kategoria uległa znacznemu rozszerzeniu o nowe produkty. Pierwotnie bowiem mianem chemii budowlanej określano wyłącznie mieszanki do betonu i to o określonych właściwościach, lecz wraz z upływem czasu zdecydowano się zaliczać do niej znacznie więcej materiałów wykorzystywanych w budownictwie. Z tego też względu w ofercie Hydrobud Kutno znajdziecie Państwo mieszanki suche, gotowe mieszanki, a także materiały powłokowe. Jesteśmy przekonani, że przygotowany asortyment sprawi, iż zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy znajdą produkty zaspakajające ich potrzeby.

Chemia budowlana w asortymencie firmy Hydrobud w Kutnie – suche mieszanki

Jest to grupa produktów obejmująca różnego typu zaprawy tynkarskie i murarskie, a także kleje oraz gładzie. Na stanie posiadamy zaprawy różniące się od siebie zastosowaniem, wymaganiami dotyczącymi trwałości czy też odpornością na warunki atmosferyczne. Oczywiście to tylko przykładowe cechy wyróżniające produkty, gdyż jest ich znacznie więcej. Podczas wybierania chemii budowlanej należy zwracać szczególną uwagę na opisy artykułów, gdyż ma to kolosalne znaczenie przy wykonywaniu robót wykończeniowych czy prac remontowych.

W asortymencie kutnowskiej firmy Hydrobud znalazły się m.in. zaprawy akrylowe, gipsowe czy też wapienne. Ponadto do zaoferowania mamy szeroki wybór dodatków chemicznych, które wpływają np. na szybkość wiązania się betonu, a także różnego rodzaju klejów. Ostatnia z wymienionych grup produktów zawiera m.in. kleje spoinowe przeznaczone do montowania paneli, akrylowe kleje do wykładzin, a także kleje do tapet, PVC oraz styropianu.

Gotowe mieszanki w ramach chemii budowlanej

Oprócz suchych mieszanek w ofercie firmy Hydrobud z Kutna w kategorii „chemia budowlana” znajdziecie Państwo także gotowe masy oraz mieszanki. Wśród obecnych w naszym asortymencie produktów na wyróżnienie zasługują tynki oraz tynki dekoracyjne, gipsy, gładzie, a także masy uszczelniające i wypełniające. Są to artykuły budowlane szeroko stosowane w różnego rodzaju pracach remontowych, izolacyjnych i wykończeniowych. Najczęściej przybierają one formę płynną lub półpłynną w przeciwieństwie do mieszanek suchych w postaci proszku.

Zakres gotowych mieszanek w obrębie chemii budowlanej stale się poszerza, więc warto odwiedzać naszą stronę internetową w poszukiwaniu nowości. Zachęcamy do kierowania się przy wyborze przede wszystkim przeznaczeniem, wydajnością oraz sposobem użycia, gdyż wyłącznie w takim przypadku można osiągnąć odpowiednie efekty.

Materiały powłokowe, czyli ważna część chemii budowlanej

Oferta firmy Hydrobud nie kończy się tylko na suchych oraz gotowych mieszankach. Do zaoferowania mamy znacznie więcej! Dostępne w naszym asortymencie materiały powłokowe to niezwykle ważny dział produktów w obrębie chemii budowlanej, na który warto zwrócić uwagę podczas zabezpieczania domu lub mieszkania przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych oraz wody i wilgoci. Z tego też względu proponujemy m.in. hydroizolacje. Artykuły obecne w tej kategorii różnią się od siebie właściwościami fizycznymi np. Większą lub mniejszą skutecznością w zależności od panującej temperatury.

Zalety korzystania z chemii budowlanej

Niewątpliwie stosowanie produktów wchodzących w skład chemii budowlanej niesie za sobą szereg wymiernych korzyści. Przede wszystkim suche czy też gotowe mieszanki ułatwiają prowadzenie prac remontowych i budowlanych, co przekłada się także na oszczędność czasu. Ponadto niektóre materiały nadają również powierzchniom właściwości ochronnym, dzięki czemu są one odporne na działanie różnych czynników. Zachęcamy więc do korzystania z chemii budowlanej obecnej w ofercie Hydrobud z Kutna w celu uzyskania zadowalających efektów!

Top Img back to top