Dachówka ceramiczna

Poszukują Państwo wysokiej jakości materiału do pokrycia dachu? Zależy Państwu na maksymalnej trwałości, niezawodności oraz wysokiej jakości w każdym aspekcie przy jednocześnie przystępnych cenach? W naszej hurtowni Hydrobud oferujemy spełniające wszystkie te warunki dachówki ceramiczne od marek będących liderami w branży budowlanej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą dachówki ceramicznej. Kutno i jego okolice to obszar, na którym prowadzimy naszą działalność.

Dachówka ceramiczna łącząca w sobie trwałość i wytrzymałość z estetyką

Jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do wykonywania pokryć dachowych jest dachówka ceramiczna. Nic w tym dziwnego, gdyż jej cechy sprawiają, że przez wiele lat nie zmienia ona swoich właściwości nawet pod wpływem niekorzystnego działania czynników zewnętrznych. Jednocześnie uniwersalny wygląd umożliwia zastosowanie tego typu dachówki w budynkach o różnym przeznaczeniu i zaprojektowanych w rozmaitych stylach.
Dachówka ceramiczna wykonywana jest z wypalanej w wysokiej temperaturze gliny. Dzięki temu procesowi zyskuje ona takie właściwości jak szeroko pojęta trwałość. Tego typu dachówka jest bowiem całkowicie odporna na ogień, a zatem stanowi skuteczne zabezpieczenie przed pożarem. Słońce, silny deszcz bądź wiatr również nie są dla niej zagrożeniem. W naszej ofercie dostępna jest także dachówka ceramiczno-metalowa, wzbogacona o dodatkową warstwę zapewniającą jeszcze większą trwałość.

Czym wyróżnia się dachówka ceramiczno-metalowa?

Tego typu rozwiązanie ma wiele zalet. Dachówki ceramiczno-metalowe pokryte są dodatkową powłoką, która ma za zadanie znacznie zwiększyć ich wytrzymałość mechaniczną oraz stanowić ochronę przed korozją. Jeśli zatem poszukują Państwo wysokiej jakości dachówki ceramicznej, a Kutno znajduje się w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej hurtowni Hydrobud.


Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą!

Strona w budowie…

Top Img back to top